Sukcesy Grodziszczan na Pucharze Świata!

II Puchar Świata Dzieci za nami! W dniach 14-15 października 2016 wybraliśmy się na największą imprezę w świecie karate tradycyjnego, czyli Puchar Świata Dzieci oraz Mistrzostwa Świata Seniorów. Jednocześnie w tym samym czasie trwały XXIII Mistrzostwa Europy w Fudokan, w których startował nasz zawodnik – Tomasz Burchard (kumite, pierwsza 8.). Zawody odbyły się w Krakowie na Stadionie TAURON Arena i uczestniczyło w niej ponad 2000 zawodników z całego świata! […]

II Puchar Świata Dzieci za nami! W dniach 14-15 października 2016 wybraliśmy się na największą imprezę w świecie karate tradycyjnego, czyli Puchar Świata Dzieci oraz Mistrzostwa Świata Seniorów. Jednocześnie w tym samym czasie trwały XXIII Mistrzostwa Europy w Fudokan, w których startował nasz zawodnik – Tomasz Burchard (kumite, pierwsza 8.).

Zawody odbyły się w Krakowie na Stadionie TAURON Arena i uczestniczyło w niej ponad 2000 zawodników z całego świata! Nasz klub wystartował w składzie 16-stu karateków, którzy reprezentowali nas w następujących konkurencjach: kata, kata drużynowe, EN-BU.

Mimo bardzo wysokiego poziomu udało nam się osiągnąć następujące miejsca:
II m. – Kamil Kłok (ZSG nr 1 Milanówek), kata, 8-9 kyu, rocznik 2003-2004
IV m. – Tosia Zembowicz (SP Książenice), kata, 5 kyu, rocznik 2007-2008
V m. – Tosia Zembowicz (SP Książenice), Artur Berkowski (ZSG nr 1 Milanówek), EN-BU, rocznik 2007 i młodsi
oraz wzięli udział:
Konrad Broniarski (SP Milanówek)
Wiktoria Bryk (SP nr 6 Grodzisk Maz.)
Wiktor Koziński (SP Książenice)
Marat Kremniow (SP Milanówek)
Jakub Kwaczyński (SP nr 6 Grodzisk Maz.)
Marta Pietrzak (SP nr 2 Grodzisk Maz.)
Weronika Pietrzak (SP nr 2 Grodzisk Maz.)
Mateusz Pioterczak (SP nr 6 Grodzisk Maz.)
Krzysztof Sarba (SP nr 6 Grodzisk Maz.)
Aaron Stankiewicz (ZSG nr 1 Milanówek)
Zuzanna Wiatr (SP Książenice)
Hanna Zabój (SP nr 2 Milanówek)

Info/foto: Małgorzata Przybylska/UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

fot-mabgorzata-przybylska-2 fot-mabgorzata-przybylska-3 fot-mabgorzata-przybylska-5 fot-mabgorzata-przybylska-6 fot-mabgorzata-przybylska fot-mabgorzata-przybylska-4

9.3

Ocena artykułu

Polecane

Pokaż komentarze

  1. Grażyna

    Październik 18, 2016 at 6:23 am

    BRAWO UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI! Dzieciakom startującym wyrazy szacunku za pracę ,treningi oraz przezwyciężenie stresu.Brawo .Trenerom wielkie podziękowanie za trud włożony w wyszkolenie zawodników.Rodzicom za zaangażowanie i wielkie wsparcie .DZIĘKUJEMY!!!!

Dodaj komentarz

Imię*