Czy na Mazowszu powstanie kolejna potęga tenisa stołowego?

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób w dniu 20.07.2017 r. podpisano umowę o sponsoringu strategicznym pomiędzy Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów a firmą Transluk. Sponsoring dotyczy realizacji Programu na rzecz Rozwoju Tenisa Stołowego w Gminie Czosnów opracowanego przez Stowarzyszenie. Główne filary tego programu to zorganizowanie zawodów Grand Prix w cyklu jesień – wiosna. Rozgrywki składać się będą z 10 turniejów na których będą zbierane punkty przez zawodników […]

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób w dniu 20.07.2017 r. podpisano umowę o sponsoringu strategicznym pomiędzy Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów a firmą Transluk. Sponsoring dotyczy realizacji Programu na rzecz Rozwoju Tenisa Stołowego w Gminie Czosnów opracowanego przez Stowarzyszenie.

Główne filary tego programu to zorganizowanie zawodów Grand Prix w cyklu jesień – wiosna. Rozgrywki składać się będą z 10 turniejów na których będą zbierane punkty przez zawodników do klasyfikacji generalnej. Szkolenie przez wyspecjalizowanego trenera zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Poza tym drużyna Transluk SRS Łomna występować będzie od września bieżącego roku w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego.

Stosowną umowę podpisał Łukasz Wasiak właściciel firmy Transluk zaś ze strony Stowarzyszenia: Marcin Manowski – Przewodniczący Zarządu oraz Kamil Ocipka – członek zarządu, który jednocześnie pełni funkcję kierownika sekcji tenisa stołowego działającej przy Stowarzyszeniu. Kamil Ocipka podkreśla że działania które zamierza realizować Sekcja będą niewątpliwie ogromną promocją Wsi Łomna jak i całej Gminy Czosnów „Pragnę podziękować firmie Transluk dzięki której mamy zapewnione finansowanie na podstawowe zadania, podkreślam że zabiegamy o kolejnych sponsorów. Wystosowaliśmy także pismo do Wójta Gminy Czosnów z prośbą o wsparcie naszych działań liczymy, że uda nam się wkrótce spotkać aby dogadać szczegóły współpracy”.

Natomiast Marcin Manowski dodaje „Zależy nam na pełnej profesjonalizacji działań, od szkolenia po reprezentowanie naszej Gminy w Województwie Mazowieckim a w przyszłości także w całej Polsce. Niewątpliwie determinacja osób zaangażowanych w ten projekt jest tak duża że musi się nam to udać. Zachęcamy do współpracy firmy, instytucje jak i każdego komu leży na sercu rozwój sportu w naszej Gminie. Jako Radny Gminy Czosnów deklaruje też, że będę wnioskował o wsparcie finansowe działań z budżetu Gminy.

Łukasz Wasiak właściciel firmy Transluk dodaje „Staram się aby moja firma realizowała działania związane ze Społeczną odpowiedzialnością biznesu, widząc ogromne zaangażowanie mieszkańców w ten projekt jednocześnie widząc, że osoby te w znacznej mierze finansują działania ze swoich prywatnych pieniędzy- postanowiłem wspomóc ten pomysł. Życzę zawodnikom wielu sukcesów. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie ten ambitny program zrealizować a w przyszłości twórczo go rozwijać”.

Zapraszamy do wsparcia inicjatywy oraz kibicowania drużynie Transluk SRS Łomna.

7.8

Ocena artykułu

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*