Amatorski Turniej Tenisa Stołowego za nami! Poznajmy najlepszych zawodników!

Wspaniała atmosfera tenisowego święta, tak można określić Amatorski Turniej Tenisa Stołowego, który został rozegrany w sobotę 2 września na hali sportowej przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim. Organizatorem zawodów był Klub Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, a wśród zawodników mieliśmy gości spoza naszego miasta. W sumie do rywalizacji przystąpiło około 150 osób. W poszczególnych kategoriach wiekowych, gdzie rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, najwyższe miejsca zdobyli: […]

Wspaniała atmosfera tenisowego święta, tak można określić Amatorski Turniej Tenisa Stołowego, który został rozegrany w sobotę 2 września na hali sportowej przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim. Organizatorem zawodów był Klub Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, a wśród zawodników mieliśmy gości spoza naszego miasta. W sumie do rywalizacji przystąpiło około 150 osób.

W poszczególnych kategoriach wiekowych, gdzie rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, najwyższe miejsca zdobyli:

Akademia Tenisa Stołowego:
I miejsce Miłosz Redzimski
II miejsce Dawid Budzich
III miejsce Adam Stąporek

Kategoria do lat 18:
I miejsce Michał Warszawa Kurek
II miejsce Piotr Kamiński
III miejsce Karol Kuczora

Kategoria 18-35 lat:
I miejsce Tomasz Golian
II miejsce Adrian Kozaczuk
III miejsce Grzegorz Pławsk

Kategoria 35-60 lat:
I miejsce Adam Marczak
II miejsce Waldemar Śliwiński
III miejsce Dariusz Bartycha

Kategoria powyżej 60 lat:
I miejsce Stanisław Sadowski
II miejsce Stanisław Kraszewski
III miejsce Leszek Pęda

Kategoria Kobiet:
I miejsce Olga Polakowska
II miejsce Justyna Przastek
III miejsce Grażyna Walków

Organizatorzy Amatorskiego Turnieju Tenisa Stołowego przygotowali dla uczestników ciekawe nagrody rzeczowe. Były też atrakcje dla kibiców. Wszystko to przy wsparciu lokalnych firm i instytucji, które wspierają fantastyczną działalność sportową naszego grodziskiego klubu tenisa stołowego.

Wypada tylko pogratulować wszystkim: organizatorom, zawodnikom i kibicom wspaniałej imprezy. Nie pozostaje nic innego, jak oczekiwać na kolejne edycje!

Info o wynikach: Bogoria Grodzisk Maz.

8.1

Ocena artykułu

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*