Drużyna unihokeja ULKS Józefina w ścisłym finale Mistrzostw Polski!

Fantastycznie spisali się juniorzy młodsi ULKS Józefina, którzy w zeszły weekend rozegrali turniej półfinałowy Mistrzostw Polski w unihokeju. Zawody rozegrane w podwarszawskiej Zielonce były bardzo udane dla naszej drużyny. Chłopcy wygrali wszystkie spotkania i tym samym awansowali do ścisłego finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w maju. Drużynę ULKS Józefina reprezentowali: Kacper Marchlewski (K) , Piotr Chechłacz, Jakub Luzak, Dominik Stępień, Filip Smętkowski, […]

Fantastycznie spisali się juniorzy młodsi ULKS Józefina, którzy w zeszły weekend rozegrali turniej półfinałowy Mistrzostw Polski w unihokeju. Zawody rozegrane w podwarszawskiej Zielonce były bardzo udane dla naszej drużyny. Chłopcy wygrali wszystkie spotkania i tym samym awansowali do ścisłego finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w maju.

Drużynę ULKS Józefina reprezentowali: Kacper Marchlewski (K) , Piotr Chechłacz, Jakub Luzak, Dominik Stępień, Filip Smętkowski, Mariusz Afek, Adam Szlachta, Oliwier Bardadyn (Br), Konrad Mąkosa, Adrian Janicki, Norbert Tomkiewicz , trener- Marcin Łęcki.

Wyniki spotkań
ULKS Józefina – UKS Jedynka Orzysz 5-1
ULKS Józefina – UKS Wiatr Ludźmierz 4-2
ULKS Józefina – UKS Chwarzno Gdynia 10-0
ULKS Józefina – UKS Błyskawica Niechanowo 7-1
ULKS Józefina – UKS Bankówka Zielonka 4-2.

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym sportowcom osiągniętego wyniku. Z niecierpliwością czekamy na rozgrywki finałowe, które odbędą się w maju. Wierzymy, że przed nami wiele wspaniałych emocji i wzruszeń.

Foto/info: Marcin Łęcki ULKS Józefina.

8.1

Ocena artykułu

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*