Sportowcy UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki na medal!

Uczniowski Klub Sportowy Budo Grodzisk Mazowiecki przyzwyczaił nas do tego, że z większości zawodów sportowych wraca z workiem pełnych medali. Nie inaczej było tym razem, sportowcy z UKS Budo wspaniale wypadli na kolejnych prestiżowych imprezach mistrzowskich. W ubiegła sobotę 21 kwietnia karatecy z Grodziska brali udział w IV Wiosennym Turnieju w Łodzi, gdzie rywalizowali wśród 350 zawodników z całej Polski. Z imprezy tej nasi sportowcy wrócili z 3 brązowymi medalami. […]

Uczniowski Klub Sportowy Budo Grodzisk Mazowiecki przyzwyczaił nas do tego, że z większości zawodów sportowych wraca z workiem pełnych medali. Nie inaczej było tym razem, sportowcy z UKS Budo wspaniale wypadli na kolejnych prestiżowych imprezach mistrzowskich.

W ubiegła sobotę 21 kwietnia karatecy z Grodziska brali udział w IV Wiosennym Turnieju w Łodzi, gdzie rywalizowali wśród 350 zawodników z całej Polski. Z imprezy tej nasi sportowcy wrócili z 3 brązowymi medalami. Miejsca na najniższym stopniu podium udało się zdobyć Aleksandrze Łuszczyńskiej i Wiktorowi Kozińskiemu z SP w Książenicach oraz Marcie Pietrzak z SP nr 2 w Grodzisku Mazowieckim. Niestety w przypadku Wiktorii Bryk oraz Jakuba Kwaczyńskiego bardzo dobra postawa podczas zawodów tym razem nie wystarczyła i naszym zdolnym karatekom nie udało się tym razem dotrzeć do strefy medalowej. Następnym razem z pewnością będzie lepiej!

Łódzkie zawody to bardzo ważny punkt w kalendarzu startowym zawodników UKS Budo, gdyż przed nimi już tylko rywalizacje na imprezach rangi mistrzowskiej. Liczymy na kolejne udane starty i wiele medali.

W zeszły weekend w Warszawie odbyły się również XIV Mistrzostwa Polski ADCC Submission Fighting, na których nie zabrakło reprezentantów UKS Budo Grodzisk Mazowiecki. Starty naszych zawodników należy uznać za bardzo udane, a możliwość rywalizacji z najlepszymi w Kraju rywalami, daje doświadczenie, które w przyszłości jeszcze bardziej zaowocuje.

Oto starty naszych zawodników:
Wojciech Więch – 4 miejsce w kategorii początkujący -76kg
Marcin Gromadowski – doszedł do jednej szesnastej kategorii początkujący -83kg
Adam Boniecki– doszedł do ćwierćfinału kategorii początkujący -100kg
Paweł Gromadowski – doszedł do jednej szesnastej kategorii średniozaawansowani -83kg
Jakub Cegiełko – 5 miejsce w kategorii zaawansowani -65kg

Serdecznie gratulujemy reprezentantom UKS Budo Grodzisk Mazowiecki wspaniałych wyników osiąganych podczas prestiżowych zawodów i mistrzostw. Jednocześnie czekamy na kolejne równie piękne informacje o kolejnych sukcesach!

foto/info: UKS Budo Grodzisk Maz.

 

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*