Mistrzowie Polski z Grodziska Mazowieckiego!

Wyśmienicie spisali się kolarze Grodziskiego Klubu Kolarskiego OPTY Mazowsze Grodzisk Mazowiecki, którzy w dniach 19-21 maja brali udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kolarstwie torowym w BGŻ Arena w Pruszkowie. Reprezentanci naszego Klubu zdobyli dwa medale, w tym jeden z najcenniejszego kruszcu! Złote medale i tytuł Mistrzów Polski w sprincie wywalczyła drużyna GKK OPTY Grodzisk Mazowiecki w składzie Jakub Soszka, Daniel Król, Bartosz Kucharski. Do tego srebrny […]

Wyśmienicie spisali się kolarze Grodziskiego Klubu Kolarskiego OPTY Mazowsze Grodzisk Mazowiecki, którzy w dniach 19-21 maja brali udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kolarstwie torowym w BGŻ Arena w Pruszkowie. Reprezentanci naszego Klubu zdobyli dwa medale, w tym jeden z najcenniejszego kruszcu!

Złote medale i tytuł Mistrzów Polski w sprincie wywalczyła drużyna GKK OPTY Grodzisk Mazowiecki w składzie Jakub Soszka, Daniel Król, Bartosz Kucharski. Do tego srebrny medal w sprincie indywidualnym dołożył Bartosz Kucharski.

W pruszkowskiej BGŻ Arenie zawodnicy i zawodniczki z kategorii junior i U23 walczyli o medale w sprincie drużynowym, wyścigu drużynowym na dochodzenie, sprincie indywidualnym, keirinie oraz omnium.

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym zawodnikom i z nadzieją oczekujemy na kolejne wyśmienite wieści z szos oraz torów kolarskich!

Zdjęcia z BGŻ Arena dostępne będą na fanpafe Grodzisk Sport News: https://www.facebook.com/GrodziskSportNews/

9.9

Ocena artykułu

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*