Grodziskie koszykarki podbiły Kujawy!

Fantastycznie w miniony weekend spisały się zawodniczki Grodziskiego Klubu Koszykarskiego, które brały udział w Inowrocławiu w Ogólnopolskim Turniej Koszykówki dziewcząt U13. Poziom był wysoki i bardzo wyrównany. Nasze dziewczęta zmierzyły się z zespołami z Ksawerowa, Konina oraz Inowrocławia. Z tych potyczek nasza drużyna wyszła zwycięsko, nie przegrywając meczu dziewczyny wygrały cały turniej! Grodziski Klub Koszykarki reprezentowały: Weronika Broda – MVP turnieju, Antonina Górka- najlepsza […]

Fantastycznie w miniony weekend spisały się zawodniczki Grodziskiego Klubu Koszykarskiego, które brały udział w Inowrocławiu w Ogólnopolskim Turniej Koszykówki dziewcząt U13. Poziom był wysoki i bardzo wyrównany. Nasze dziewczęta zmierzyły się z zespołami z Ksawerowa, Konina oraz Inowrocławia. Z tych potyczek nasza drużyna wyszła zwycięsko, nie przegrywając meczu dziewczyny wygrały cały turniej!

Grodziski Klub Koszykarki reprezentowały: Weronika Broda – MVP turnieju, Antonina Górka- najlepsza zawodniczka w drużynie, Sandra Jędrzejewska- najlepiej rzucająca (88pkt.) turnieju, Maja Jędrzejewska, Maja Słowińska, Gabrysia Lubas, Aleksandra Reducha, Maja Balcerek, Marysia Pierc, Kaja Słowińska, Ewa Bagrowska, Katarzyna Bodych.

Już niebawem, bo 16 czerwca br. na hali sportowej przy ul. Westfala 3a organizowany będzie Ogólnopolski Turniej koszykówki dziewcząt U13 o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, w którym zawodniczki Grodziskiego Klubu Koszykarskiego będą gospodarzem i na który serdecznie zapraszają wszystkich kibiców oraz fanów sportu. Początek rywalizacji od godziny 9.00.

Ze sportowym pozdrowieniem Konrad Słowiński

Zdjęcia z turnieju dostępne są na: KLIKNIJ TUTAJ

10.0

Ocena artykułu

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*