Coraz głośniej o wychowankach UKS PRIMO!

Kolejne fantastyczne wiadomości docierają do nas z Uczniowskiego Klubu Sportowego PRIMO działającego w Kozerkach k. Grodziska Mazowieckiego. Klub zajmuje się nauką jeździectwa konnego, a wychowankowie z powodzeniem biorą udział w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Tym razem zawodnicy z naszego Klubu wyborowo spisali się podczas ogólnopolskich zawodów jeździeckich w Solcu Kujawskim. Zawodnicy reprezentujący UKS PRIMO Grodzisk Mazowiecki triumfowali zajmując wysokie miejsca w konkursach skokowych przez przeszkody. Największe […]

Kolejne fantastyczne wiadomości docierają do nas z Uczniowskiego Klubu Sportowego PRIMO działającego w Kozerkach k. Grodziska Mazowieckiego. Klub zajmuje się nauką jeździectwa konnego, a wychowankowie z powodzeniem biorą udział w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Tym razem zawodnicy z naszego Klubu wyborowo spisali się podczas ogólnopolskich zawodów jeździeckich w Solcu Kujawskim.

Zawodnicy reprezentujący UKS PRIMO Grodzisk Mazowiecki triumfowali zajmując wysokie miejsca w konkursach skokowych przez przeszkody. Największe brawa należą się Aleksandrze Małek na kucu Turia, która w konkursie z przeszkodami o wysokości 95 cm zajęła drugie miejsce. Podobnie zakończyła finałowe przejazdy Alicja Markiewicz na koniu Topaz, która startowała w konkursie z wysokością przeszkód 115 cm. Równie dobrze spisali się pozostali zawodnicy- Mateusz Owczarz, Nadia Sobiecka i Julia Chudzik, którzy otrzymali wysokie oceny za styl jazdy.

Wszyscy zawodnicy UKS PRIMO są wychowankami trenerki Marii Król.

Wszystkim ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Więcej informacji na temat UKS PRIMO i prowadzonych zajęć można uzyskać na stronie internetowej: http://uksprimo.wixsite.com/uks-primo

Info/foto: Julia Markiewicz

Alicja Markiewicz – UKS PRIMO

Aleksandra Małek – UKS PRIMO

7.9

Ocena artykułu

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*