Przed nami Pierwszy Grodziski Charytatywny Bieg w Szpilkach

Trzy piękne, wesołe i pełne pomysłów biegaczki z grupy DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki postanowiły poruszyć serca mieszkańców naszego Miasta. Agnieszka Oracka, Hanna Kornacka i Magdalena Cender, bo o tych Paniach mowa, chcą podzielić się swoją wspaniałą empatią z podopiecznymi Domu Dziecka „Inspiracja” w Grodzisku organizując I Grodziski Charytatywny Bieg w Szpilkach. Środki zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rzecz potrzebujących dzieci. Dziewczyny liczą, że inicjatywa ta […]

Trzy piękne, wesołe i pełne pomysłów biegaczki z grupy DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki postanowiły poruszyć serca mieszkańców naszego Miasta. Agnieszka Oracka, Hanna Kornacka i Magdalena Cender, bo o tych Paniach mowa, chcą podzielić się swoją wspaniałą empatią z podopiecznymi Domu Dziecka „Inspiracja” w Grodzisku organizując I Grodziski Charytatywny Bieg w Szpilkach. Środki zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rzecz potrzebujących dzieci. Dziewczyny liczą, że inicjatywa ta znajdzie uznanie wśród grodziszczan, którzy 8 września w samo południe licznie stawią się na starcie biegu.

Formuła biegu w szpilkach jest skierowana do kobiet, ale jeżeli któryś z panów będzie chciał spróbować swoich sił podczas biegu w butach na wysokim obcasie, to na pewno będzie mile widzianym zawodnikiem. Jak podkreślają organizatorki, nie liczy się kto i jak przebiegnie dystans 400 metrów, najważniejsze aby zebrać jak najwięcej środków dla dzieci. Grodziski Charytatywny Bieg w Szpilkach odbędzie się 8 września o godz. 12.00 w Parku Skarbków. Bieg został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego a wsparcie przy organizacji udzielił grodziski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Limit zawodników na I Grodziski Charytatywny Bieg w Szpilkach wynosi 150 osób. Zainteresowani startem powinni zarejestrować się poprzez internet wpisując swoje dane w w tym linku: Zapisy do I Grodziski Charytatywny Bieg w Szpilkach. Opłaty wniesione przez biegaczy jako wpisowe zostaną przeznaczone na rzecz Domu Dziecka „Inspiracja” w Grodzisku Mazowieckim.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Grodzisk Sport News, który przygotuje obszerną fotorelację z biegu. Fantastyczne zdjęcia z imprezy będą dostępne też na fanpage świetnego grodziskiego fotografa Jarosław Pytlarczyk Poza tym, każdy uczestnik biegu, który minie linię mety, będzie mógł poczęstować się krówką z logo portalu Grodzisk Sport News.

Podobny Charytatywny Bieg „Szpilki na trasie” odbył się 30 czerwca br. w Białej Podlaskiej. Oto zapowiedz tamtego biegu: https://youtu.be/PkeAu09av6Q

Serdecznie zapraszamy do udziału!

7.1

Ocena artykułu

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*