Podkowiańska Szabla 2018 za nami!

Ponad stu zawodników i zawodniczek, w tym goście z Białorusi, rywalizowało w drugiej edycji zawodów szermierczych pn. Podkowiańska Szabla 2018. W wyśmienicie zorganizowanym przez Grodziski Klub Szermierczy turnieju, walczyli sportowcy w kategorii dzieci i młodzików. Fantastycznie spisali się reprezentanci grodziskiego klubu, którzy zajęli wysokie miejsca, niektóre z nich premiowane medalami. W kategorii dzieci brązowe medale zdobyły Emilie Leduc i Franciszek Kossut, oboje z Grodziskiego Klubu Szermierczego. W tej kategorii na wyróżnienie zasługuje bardzo […]

W kategorii dzieci brązowe medale zdobyły Emilie LeducFranciszek Kossut, oboje z Grodziskiego Klubu Szermierczego. W tej kategorii na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra postawa Oskara Zantonowicza, który zajął piąte miejsce.

36. Kamil Leśniewski

Warto podkreślić, że uczestnicy zawodów byli pod wrażeniem organizacji z jaką przeprowadzono imprezę. Wspaniałe puchary i medale dla zwycięzców oraz pokazy i inne atrakcje, umilały czas kibicom licznie zgromadzonym w podkowiańskiej hali. Wszystko to zasługa Prezesa Grodziskiego Klubu Szermierczego Pana Krzysztofa Karlickiego, który swoją pasją zaraża grodziskie dzieci i młodzież. Słowa uznania należą się również sponsorom, partnerom i władzom lokalnym Podkowy Leśnej, którzy wsparli organizację zawodów.

Portal Grodzisk Sport News był partnerem medialnym Podkowiańskiej Szabli 2018. Zdjęcia z turnieju dostępne są na fanpage: https://www.facebook.com/media/set/?