Grodziscy medaliści Mistrzostw Europy w Jiu-Jitsu!

Zawodnicy sekcji jiu-jitsu z Uczniowskiego Klubu Sportowego BUDO w Grodzisku Mazowieckim po raz kolejny potwierdzili swoją wielką klasę! Krajowe czempionaty dla naszych Mistrzów nie wystarczą, więc teraz udowodnili przynależność do ścisłej europejskiej czołówki. A wszystko to miało miejsce w ubiegłą sobotę 20 października podczas 2  Mistrzostw Europy Cavalcanti Jiu-Jitsu GI i NoGI. Najlepiej wśród naszych reprezentantów spisał się Paweł Gromadowski wywalczył złoty medal w kat. niebieskie […]

Najlepiej wśród naszych reprezentantów spisał się Paweł Gromadowski wywalczył złoty medal w kat. niebieskie pasy -85,5 NoGI. Tytuły wicemistrzów Europy zdobyli: Maciej Juszczakiewicz w kat. białe pasy +97,5 NoGI i 3 w kat. białe pasy -100,5 GI oraz Jakub Cegiełko w kat. brązowe/czarne pasy -73,5. Na najniższym stopniu podium stanął Ernest Pokropek w kat. białe pasy -100,5 GI i 3 w kat. białe pasy -91,5 NoGI.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów dla zawodników UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki i życzymy kolejnych!

PS. Nasi zawodnicy na zdjęciu z Mistrzem Ricardo Cavalcanti, posiadaczem koralowego pasa w BJJ.