100 TECHNIK JU-JITSU NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI

W najbliższy poniedziałek 12 listopada zapraszamy wszystkich chętnych otwarty trening ju-jitsu, który odbędzie się w godzinach 10:00-12:00 na dojo UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki przy ul. Królewskiej 59a w Grodzisku Mazowieckim.  Trening dedykowany jest zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zarówno dla osób, które trenują już w naszym klubie, jak i do wszystkich tych, który myślą nad rozpoczęciem swojej przygody z ju-jitsu. W trakcie wydarzenie mamy nadzieję spotkać się w jak […]

W najbliższy poniedziałek 12 listopada zapraszamy wszystkich chętnych otwarty trening ju-jitsu, który odbędzie się w godzinach 10:00-12:00 na dojo UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki przy ul. Królewskiej 59a w Grodzisku Mazowieckim. 

Trening dedykowany jest zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zarówno dla osób, które trenują już w naszym klubie, jak i do wszystkich tych, który myślą nad rozpoczęciem swojej przygody z ju-jitsu. W trakcie wydarzenie mamy nadzieję spotkać się w jak najliczniejszym gronie, aby wspólnie potrenować i zrobić sto różnych technik ju-jitsu, aby uczcić w ten sposób ważne historyczne wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Ponadto liczymy, że wspólny trening dużych, jak i małych zawodników, a także udział rodziców i sympatyków klubu będzie okazją do wymiany sportowych doświadczeń i integracji naszych klubowiczów.

Trening odbędzie się w formule bez kimon (NoGI) i zostanie poprowadzony w formie tak zwanej wolnej maty. W tym dniu wieczorne treningi: podstawy ju-jitsu i MMA zostają wyjątkowo odwołane.

Zapraszamy serdecznie na wspólne zajęcia: 12.11.2018 r., godz. 10.00 – 12.00!

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*