Piłkarki z Ząbek najmocniejsze!

Piłkarki nożne UKS Ząbkovia Ząbki zapewniły sobie awans do fazy finałowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kobiet w kategorii U-16, po tym jak wygrały turniej eliminacyjny grupy nr 2 w Grodzisku Mazowieckim. Na drugiem miejscu uplasowały się nasze zawodniczki, jednak dziewczyny z UKS Mazovia będą musiały poczekać na rozstrzygnięcia w innych grupach, aby dowiedzieć się czy uzyskają prawo gry w finałach, które przewidziane jest dla dwóch najlepszych […]

Piłkarki nożne UKS Ząbkovia Ząbki zapewniły sobie awans do fazy finałowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kobiet w kategorii U-16, po tym jak wygrały turniej eliminacyjny grupy nr 2 w Grodzisku Mazowieckim. Na drugiem miejscu uplasowały się nasze zawodniczki, jednak dziewczyny z UKS Mazovia będą musiały poczekać na rozstrzygnięcia w innych grupach, aby dowiedzieć się czy uzyskają prawo gry w finałach, które przewidziane jest dla dwóch najlepszych drużyn z drugich miejsc w całym cyklu fazy wstępnej.

Wyniki meczów eliminacji MMP w futsalu kobiet U-16 w Grodzisku Mazowieckim:

Mazovia Grodzisk – KS Raszyn 10:1
Ząbkovia Ząbki – AZS UW Warszawa 5:2
Mazovia Grodzisk – AZS UW Warszawa 2:1
KS Raszyn – Ząbkovia Ząbki 2:4
Mazovia Grodzisk – Ząbkovia Ząbki 2:5
AZS UW Warszawa – KS Raszyn 5:2

Warto podkreślić, że tradycyjnie turniej w Grodzisku stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, najlepsze drużyny uzyskały piękne puchary i medale, dopisali też kibice, którzy licznie wypełnili halę sportową.

Więcej zdjęć z zawodów dostępne będzie na fanpage GSN: https://www.facebook.com/GrodziskSportNews/

9.1

Ocena artykułu

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*