Do medalu zabrakło niewiele!

W sobotę 5 stycznia brwinowska hala sportowa była areną zmagań w ramach Halowych Mistrzostw Mazowsza w futsalu kobiet w kategorii młodziczek U-13. Do rywalizacji przystąpiło 16 najlepszych zespołów z województwa, w tym dwie reprezentacje UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki. Partnerem medialnym Mistrzostw był portal sportowy Grodzisk Sport News. Tytuł Mistrzyń Mazowsza przypadł piłkarkom LUKS Czwórka Radom, które w finale pokonały 1:0 pierwszą ekipę MUKS […]

Tytuł Mistrzyń Mazowsza przypadł piłkarkom LUKS Czwórka Radom, które w finale pokonały 1:0 pierwszą ekipę MUKS Praga Warszawa. Niestety nasze dziewczyny z UKS Mazovia zajęły miejsce najgorsze dla sportowców, bo czwarte. Do medalu zabrakło niewiele, w walce o medal lepszą okazała się druga drużyna MUKS Praga Warszawa.

Najlepszej piłkarką turnieju uznano Jagodę Szulawską z UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki, najwięcej bramek zdobyła Zuzanna Serenak z Radomia, ale najlepszą bramkarką wybrano Karolinę Trąbińską z MUKS Praga Warszawa.

Trenerem drużyny UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki U-13 jest Grzegorz Kwasiżur.

Warto podkreślić, że pomimo, iż zawody rozgrywano w hali sportowej w Brwinowie, organizatorem Mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Mazovia z Grodziska Mazowieckiego. Wśród startujących drużyn gościliśmy: Czwórka Radom, Praga Warszawa, Varsovia Warszawa, Ząbkovia Ząbki, Ursus Warszawa, Legia Warszawa, Polonez Warszawa, Piastowia Piastów, KS Raszyn, AZS Uniwersytet Warszawski.