Plebiscyt na Najlepszego Sportowca 2015 roku w Powiecie Grodziskim wśród młodzieży!

Zapraszamy sympatyków portalu Grodzisk Sport News oraz kibiców sportowych do udziału w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Powiatu Grodziskiego w 2015 roku wśród młodzieży. Zwycięzca otrzyma Puchar dla Najlepszego Sportowca, który zostanie wręczony w dniu 16 stycznia 2016 roku podczas Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez nasz portal. Zasady wyboru są bardzo proste. Plebiscyt trwa w dniach 25 grudzień 2015 r. – 10 styczeń 2016 r. Głos można […]

Zapraszamy sympatyków portalu Grodzisk Sport News oraz kibiców sportowych do udziału w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Powiatu Grodziskiego w 2015 roku wśród młodzieży. Zwycięzca otrzyma Puchar dla Najlepszego Sportowca, który zostanie wręczony w dniu 16 stycznia 2016 roku podczas Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez nasz portal.

Zasady wyboru są bardzo proste. Plebiscyt trwa w dniach 25 grudzień 2015 r. – 10 styczeń 2016 r. Głos można oddać na fanpage portalu na facebooku, przesyłając swój typ na adres mailowy do Redakcji lub w komentarzu na stronie głównej Grodzisk Sport News. O zwycięstwie zadecyduje suma zebranych głosów na poszczególnych zawodników zgłoszonych przez Kluby (zawodnicy do 14 roku życia).

Głos można oddać za pomocą:

wydarzenia w facebooku: KLIKNIJ TUTAJ

maila do redakcji: kontakt@grodzisksportnews.pl

komentarza do newsa: KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy do aktywnego udziału w Plebiscycie, czekamy na głosy kibiców na poszczególnych młodych sportowców. Wierzymy, że nasza wspólna zabawa przyniesie wiele radości, a zwłaszcza pozwoli poznać i wypromować naszych młodych wspaniałych sportowców.

Wybór jest bardzo trudny, jednak Plebiscyt czas rozpocząć!

Zawodnicy wymieni są alfabetycznie według nazwiska:

 

1. Jakub DZIĘGIELWSKI – lekkoatletyka – MTE Milanówek

dzięgielwski_mte

 Jakub Dzięgielewski – kliknij w zdjęcie!

Konkurencje w których się specjalizuje skok wzwyż (PB – 1.68), staruje również w 100m i skoku w dal. Największe sukcesy w skoku wzwyż w 2015 r. to Wicemistrzostwo Mazowsza PZLA, I miejsce w V Memoriale Marka Łuczyńskiego w Kozienicach, IV mijsce w finale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Pasłęku oraz IV miejsce w finale XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w Siedlcach. V klasa sportowa w skoku wzwyż.

2. Maja KOPERSKA – lekkoatletyka – MTE Milanówek

Maja Koperska

      Maja Koperska – kliknij w zdjęcie!

Konkurencje w których się specjalizuje 100m (PB-13.77) i skok w dal (4.64). Najbardziej pracowita z grupy trenującej w MTE Milanówek. Sukcesy w 2015 r. to III miejsce na 100m w V Memoriale Marka Łuczyńskiego w Kozienicach, II miejsce. na 100m w Mistrzostwach PSZS w Grodzisku Maz., finalistka XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w sztafecie 4x100m, i V miesce w skoku w dal w finale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Pasłęku. V klasa sportowa w biegu na 100m i skoku w dal.

3. Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

12002236_559195357552607_7551718017932404688_n

   Jakub Kwaczyński – kliknij w zdjęcie!

 Uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Maz., karate trenuje od 2 lat. Największe osiągnięcia w 2015 r. to I miejsce  w Mistrzostwach Województwa w Piastowie, III miejsce II turnieju Warsa i Sawy w Mysiadle, I miejsce I Mistrzostwa UKS BUDO Grodzisk Maz. w Książenicach, III miejsce V Eco Mikołajkowy Turniej w Pruszkowie.
4. Martyna LIS – tenis stołowy – Bogoria Grodzisk Mazowiecki
 
Martyna Lis

        Martyna Lis – kliknij w zdjęcie!

Jedna z najzdolniejszych tenisistek stołowych Młodej Bogorii. Największe osiągnięcia w 2015 r. to III miejsce Grand Prix Polski kategoria młodzik, V miejsce na Mistrzostwach Polski młodziczek oraz tytuł Mistrzyni Mazowsza indywidualnie i w debla w kategoria młodzik.

5. Marcin MISIAK – piłka nożna – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Marcin Misiak-001

      Marcin Misiak – kliknij w zdjęcie!

Napastnik rocznika 2000 Pogoni, posiada bardzo dobre predyspozycje do gry w piłkę nożną: szybki, o nienagannej technice, gdy odpowiednio jest zmotywowany i nastawiony na cel potrafi bardzo dużo wnieść do swojej drużyny.Przy odpowiednim podejściu i spokoju klub z Grodzisk Maz. może mieć z niego dobrą pociechę. W bieżącym roku miewał bardzo dobre występy w Extralidze U-15 na wiosnę (Pogoń Grodzisk Maz. zagrał pierwszy w historii  wygrywając Ligę Wojewódzką na jesień 2014 roku). Na jesień w I Lidze Wojewódzkiej U-16 strzelił 9 bramek i zaliczył 4 asysty w 13 występach, warto zaznaczyć również że Marcin ma za sobą parę trening z III ligowymi seniorami.

6. Zofia PASZKIEWICZ – lekkoatletyka – MTE Milanówek

zosia paszkiewicz-002

     Zosia Paszkiewicz – kliknij w zdjęcie!

Mistrzowska konkurencja Zosi to skok wzwyż (PB-1.65 – II klasa sportowa). W 2015 roku najlepsza na Mazowszu Juniorka Młodsza i Juniorka oraz Mistrzyni XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w Siedlcach. 15 zawodniczka na listach juniorek młodszych w sezonie 2015. Finalistka (12m.) Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych).

7. Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

12015228_1498432277142332_3754484181810579603_o

  Marta Pietrzak – kliknij w zdjęcie!

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowiecki, karate trenuje od 2013 r., w tym roku rozpoczęła także przygodę z Ju-Jitsu. Największe osiągnięcia w 2015 r. to III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Pruszkowie, I  miejsce w Turnieju Praga, I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, I miejsce w I Mistrzostwa Klubu UKS BUDO w Książenicach i I miejsce V Turnieju Eco Mikołajkowym w Pruszkowie.

8. Filip POŁUKORD – piłka nożna – Milan Milanówek

IMG_7717

       Filip Połukord – kliknij w zdjęcie!

Reprezentant drużyny Milan rocznik 2005. Jeden z największych młodych talentów w klubie, który przy odrobinie ciężkiej pracy ma szansę pójść w ślady gwiazdy Milanu Piotra Dziewickiego. Wielokrotnie wyróżniany tytułem najlepszego zawodnika i króla strzelców na turniejach piłkarskich. W listopadzie br jako jedyny z piłkarzy w roczniku 2003-2006 z naszego powiatu został powołany do kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na coroczny halowy Turniej o Puchar Prezesa MZPN. W zawodach tych w kategorii rocznika 2005 zwyciężył wraz z drużyną Mazowieckiego Związku i został królem strzelców.

9. Antoni RAJZYNGIER – karate – Grodziski Klub Karate Fudokan „TORA”

DSC_2795_1-002

     Antoni Rajzyngier – kliknij w zdjęcie!

Uczeń klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim, wychowanek Shihana Macieja Walo, posiadacz granatowego pasa. Karate już ponad 4 lata, posiada ponad 30 medali zdobytych na arenach Polski i międzynarodowych, w tym 14 złotych, 5 srebrnych i 16 brązowych. Jest trzykrotnym stypendystą Burmistrza Grodziska Maz. (2015, 2014 i 2013) za wybitne osiągnięcia sportowe. Został dwukrotnie wyróżniony statuetką najlepszego sportowca na Grodziskiej Gali Sportu (2015 i 2014).

Największe osiągnięcia to Mistrz Świata w konkurencji kihon-ippon-kumite i brązowy medalista w konkurencjach kata indywidualne i kihon na V Mistrzostwach Świata w Karate Fudokan w Wałczu, Mistrz Europy w konkurencji kihon-ippon-kumite i srebrny medalista w konkurencjach kata i kihon na Pucharze Europy w Karate w Berlinie, dwukrotny Mistrz Polski w konkurencji kihon, Mistrz Polski w konkurencji kata oraz brązowy medalista w konkurencjach kihon-ippon-kumite, kumite klasyczne, kumite wolne i kata drużynowe na Pucharach Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan w ostatnich trzech latach, brązowy medalista w konkurencji kihon na Pucharze Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym, Fudokan, Shotokan w Caorle, dwukrotny złoty medalista w konkurencji kihon i złoty medalista w konkurencji kata na I i II Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzików o Puchar Prezesa Polskiego Związku Karate Fudokan, złoty medalista w konkurencjach kata i kihon na Turnieju Karate Fudokan o Puchar Burmistrza Grodziska Maz, dwukrotny złoty medalista w konkurencji kata na Warszawskim Turnieju Karate. Oprócz karate Antek pasjonuje się kulturą samurajską, grą na gitarze i jazdą konną.

10. Szymon WIŚNIEWSKI – tenis stołowy – Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Szymon Wi+Ťniewski

    Szymon Wiśniewski – kliknij zdjęcie!

Jeden z najzdolniejszych tenisistów stołowych Młodej Bogorii. Największe osiągnięcia w 2015 r. to II miejsce w Grand Prix Żaków, II miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków, III miejsce w deblu z Adamem Banasikiem w Mistrzostwach Polski Żaków oraz tytuł Indywidualnego Mistrza Mazowsza Żaków.

 

6.4

Ocena artykułu

Polecane

Pokaż komentarze

  1. Halina

    Grudzień 28, 2015 at 8:24 am

    Głosuję na Antka Rajzyngiera 🙂

    • Anonim

      Grudzień 31, 2015 at 11:00 pm

      Filip Polukord

    • Rafal

      Grudzień 31, 2015 at 11:00 pm

      Filip Polukord

  2. Karoa

    Grudzień 28, 2015 at 10:14 am

    5. Marcin MISIAK – piłka nożna – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki

  3. Rafał

    Grudzień 28, 2015 at 10:19 am

    Głosuję na Jakub Kwaczyński

  4. GOSIA

    Grudzień 28, 2015 at 2:26 pm

    Misiak Marcin – GKS POGOŃ

  5. Czarna Mamba

    Grudzień 28, 2015 at 2:31 pm

    Misiak Marcin

  6. Mateo

    Grudzień 28, 2015 at 2:40 pm

    Zofia PASZKIEWICZ

  7. Jan

    Grudzień 28, 2015 at 6:24 pm

    Oddaje głos na Antka Rajzyngiera

  8. Krucha

    Grudzień 28, 2015 at 8:19 pm

    mój typ to Marta Pietrzak

  9. STARy WARSzawiak

    Grudzień 29, 2015 at 6:59 am

    Misiak Marcin – GKS POGOŃ

  10. yoshi

    Grudzień 29, 2015 at 7:23 am

    Misiak Marcin – GKS POGOŃ

  11. Ania

    Grudzień 29, 2015 at 9:12 am

    Głosuję na Martę Pietrzak z UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI.

  12. Halinka

    Grudzień 29, 2015 at 9:59 am

    Głosuję na Antka Rajzyngiera

  13. Dawid

    Grudzień 29, 2015 at 10:54 am

    Marta Pietrzak

  14. Stasia

    Grudzień 29, 2015 at 12:02 pm

    9. Antoni RAJZYNGIER – karate – Grodziski Klub Karate Fudokan „TORA”

  15. Kibic

    Grudzień 29, 2015 at 6:33 pm

    Misiak Marcin – GKS POGOŃ

  16. Anna

    Grudzień 29, 2015 at 6:34 pm

    Głos na 7. Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  17. Sylwia Hejnar

    Grudzień 30, 2015 at 11:12 am

    Głos na 7. Marta Pietrzak – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  18. ANIA

    Grudzień 30, 2015 at 11:27 am

    MARTA PIETRZAK NR 7

  19. maria

    Grudzień 30, 2015 at 11:32 am

    7. Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  20. maria warszawa

    Grudzień 30, 2015 at 12:08 pm

    7. Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  21. Renata

    Grudzień 30, 2015 at 1:10 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak, nr 7 na liście.

  22. Renata

    Grudzień 30, 2015 at 1:12 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak (nr 7 na liście).

  23. PAULINA

    Grudzień 30, 2015 at 1:48 pm

    7. Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  24. Dorota

    Grudzień 30, 2015 at 1:48 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak

  25. Paulina Kuźmia

    Grudzień 30, 2015 at 1:49 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak.

  26. Łukaszdbfo

    Grudzień 30, 2015 at 2:01 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak z UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI.

  27. Basia

    Grudzień 30, 2015 at 3:59 pm

    Głosuje na Marcina Misiaka

  28. Tomek

    Grudzień 31, 2015 at 6:02 am

    Marcin Misiak

  29. Grzegorz

    Grudzień 31, 2015 at 7:25 am

    Głosuję na Martę Pietrzak

  30. Marek

    Grudzień 31, 2015 at 7:38 am

    Marcin Misiak

  31. Radek

    Grudzień 31, 2015 at 9:53 am

    Misiak Marcin – Pogoń

  32. Paweł

    Grudzień 31, 2015 at 10:43 am

    Marcin Misiak – GKS Pogoń

  33. Rafal

    Grudzień 31, 2015 at 11:02 pm

    Filip Plukord

  34. Filip połukord

    Grudzień 31, 2015 at 11:05 pm

    Rafal

  35. Filip połukord

    Grudzień 31, 2015 at 11:07 pm

    Za Wszysto co dobre 🙂

  36. Filip Połukord

    Grudzień 31, 2015 at 11:08 pm

    Filip Plukord

  37. Rafal

    Grudzień 31, 2015 at 11:14 pm

    Filip Polukord Mila Milanowek

  38. Irek

    Styczeń 1, 2016 at 1:18 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego

  39. Katarzyna

    Styczeń 1, 2016 at 1:20 pm

    Jakub Kwaczyński

  40. viola

    Styczeń 1, 2016 at 4:03 pm

    Głos dla Antoni Rajzyngier

  41. Norbert

    Styczeń 1, 2016 at 7:39 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak.

  42. Michał

    Styczeń 1, 2016 at 7:41 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak.

  43. Jolanta

    Styczeń 1, 2016 at 7:50 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak

  44. Mariusz

    Styczeń 1, 2016 at 8:55 pm

    Jakub Kwaczynski

  45. Mariusz

    Styczeń 1, 2016 at 8:56 pm

    Jakub Kwaczynski nr 1

  46. Rafał

    Styczeń 2, 2016 at 5:55 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak.

  47. Paweł

    Styczeń 3, 2016 at 4:04 pm

    Głosuję na Filip Połukorda

  48. Michal

    Styczeń 3, 2016 at 9:34 pm

    Głosuję na Jakuba KWACZYŃSKIEGO

  49. Michal

    Styczeń 3, 2016 at 9:35 pm

    Jakub KWACZYŃSKI

  50. Tadeusz

    Styczeń 4, 2016 at 10:01 am

    Filip Polukord

  51. Tadeusz

    Styczeń 4, 2016 at 12:52 pm

    Filip Połukord

  52. krystian miecznikowski

    Styczeń 4, 2016 at 3:36 pm

    głosuje na marte pietrzak

  53. Kamil

    Styczeń 4, 2016 at 3:41 pm

    głosuje na Jakub Kwaczyński

  54. marcin

    Styczeń 4, 2016 at 5:26 pm

    głosuję na 
    3. Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  55. Łukasz

    Styczeń 4, 2016 at 6:39 pm

    Głosuję na Marta PIETRZAK

  56. Łukasz

    Styczeń 4, 2016 at 6:40 pm

    Głos na Marta PIETRZAK

  57. Paweł

    Styczeń 5, 2016 at 4:45 am

    Marta Pietrzak !!

  58. Jolanta

    Styczeń 5, 2016 at 8:02 am

    Głos na Martę Pietrzak

  59. Nikola

    Styczeń 5, 2016 at 8:03 am

    Głosuję na Martę Pietrzak

  60. Joanna

    Styczeń 5, 2016 at 8:04 am

    Głosuję na Martę Pietrzakk

  61. Paweł

    Styczeń 5, 2016 at 8:05 am

    Głosuję na Martusię Pietrzak. Trzymam kciuki.

  62. Mario

    Styczeń 5, 2016 at 8:05 am

    Głosuję na Martę Pietrzak

  63. krystian

    Styczeń 5, 2016 at 4:14 pm

    głosuje na marte pietrzak

  64. ANNA

    Styczeń 5, 2016 at 8:22 pm

    GŁOSUJĘ NA MARTĘ PIETRZAK.

  65. ANNA

    Styczeń 5, 2016 at 8:28 pm

    GŁOSUJĘ NA MARTE PIETRZAK

  66. Anna

    Styczeń 5, 2016 at 9:13 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego z UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  67. Anna

    Styczeń 5, 2016 at 9:15 pm

    Głosuję na JAKUBA KWACZYŃSKIEGO z UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki 🙂

  68. Patryk

    Styczeń 5, 2016 at 9:16 pm

    3. Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  69. Patryk

    Styczeń 5, 2016 at 9:29 pm

    Głosuję na swojego dobrego kolegę JAKUBA KWACZYŃSKIEGO 🙂

  70. Patryk

    Styczeń 5, 2016 at 9:57 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego 🙂

  71. Patryk Pepe

    Styczeń 5, 2016 at 10:04 pm

    Głosuję na JAKUBA KWACZYŃSKIEGO 🙂

  72. MMMM

    Styczeń 6, 2016 at 7:01 pm

    Marta Pietrzak

  73. Jolanta

    Styczeń 7, 2016 at 7:02 am

    ..Głosuję na Martę Pietrzak

  74. Matylda

    Styczeń 7, 2016 at 7:03 am

    ..Głosuję na Martę Pietrzak

  75. Grzegorz

    Styczeń 7, 2016 at 7:03 am

    Głos na Martę Pietrzak

  76. Wiola

    Styczeń 7, 2016 at 7:08 am

    Głosuję na Martę Pietrzak

  77. jacek placek

    Styczeń 7, 2016 at 7:12 am

    Głosuję na Marte Pietrzak

  78. Dawid

    Styczeń 7, 2016 at 8:01 am

    Marta Pietrzak – mój głos

  79. Patrycja

    Styczeń 7, 2016 at 8:24 am

    Oddaję głos na Martę Pietrzak.

  80. Weronika

    Styczeń 7, 2016 at 9:05 am

    oddaję głos na martę pietrzak

  81. Katarzyna

    Styczeń 7, 2016 at 9:29 am

    Martusia Pietrzak – mój głos.

  82. Wanda Pleśniarska

    Styczeń 7, 2016 at 9:46 am

    MARTA PIETRZAK

  83. Czesiek

    Styczeń 7, 2016 at 6:31 pm

    Antek Rajzyngier

  84. Jadwiga

    Styczeń 7, 2016 at 6:32 pm

    Antek Rajzyngier

  85. Patryk

    Styczeń 7, 2016 at 8:34 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego z UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  86. Barbara

    Styczeń 7, 2016 at 8:35 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego z UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  87. Michał B.

    Styczeń 7, 2016 at 8:40 pm

    Jakub Kwaczyński najlepszy 🙂

  88. Kaśka

    Styczeń 7, 2016 at 8:42 pm

    Swój głos oddaję dla Jakuba Kwaczyńskiego z UKS BUDO…

  89. Ania Kowalska

    Styczeń 7, 2016 at 8:45 pm

    3. Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  90. Zosia

    Styczeń 8, 2016 at 10:57 am

    Mój głos oddaję na Antka Rajzyngiera.

  91. Małgorzata

    Styczeń 8, 2016 at 10:58 am

    Głosuję na Antka Rajzyngiera.

  92. Cze. Majewska

    Styczeń 8, 2016 at 10:59 am

    Antek Rajzyngier

  93. Jerzyk

    Styczeń 8, 2016 at 10:59 am

    Oddaję głos na Antka Rajzyngiera.

  94. Grażyna M.

    Styczeń 8, 2016 at 11:00 am

    Antek Rajzyngier – GKK Tora.

  95. Janina

    Styczeń 8, 2016 at 12:48 pm

    Jakub Kwaczyński

  96. Janina

    Styczeń 8, 2016 at 12:51 pm

    Głosuję na: Jakub Kwaczyński

  97. Genek

    Styczeń 8, 2016 at 1:03 pm

    ANTEK RAJZYNGIER

  98. Greg

    Styczeń 8, 2016 at 1:04 pm

    Antek Rajzyngier

  99. Katarzyna K

    Styczeń 8, 2016 at 1:08 pm

    9. Antoni RAJZYNGIER – karate – Grodziski Klub Karate Fudokan „TORA”

  100. Barbara D.

    Styczeń 8, 2016 at 1:21 pm

    Oddaję głos na 9. Antoni RAJZYNGIER – karate – Grodziski Klub Karate Fudokan „TORA”

  101. Joanna

    Styczeń 8, 2016 at 3:35 pm

    ANTONI RAJZYNGIER

  102. Maksymilian

    Styczeń 8, 2016 at 3:36 pm

    Głosuję na Antoniego Rajzyngiera.

  103. Alek

    Styczeń 8, 2016 at 5:32 pm

    3. Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  104. BORYS

    Styczeń 9, 2016 at 8:36 am

    Głosuję na Marte Pietrzak

  105. Wiola

    Styczeń 9, 2016 at 9:25 am

    Marta Pietrzak

  106. Rafał

    Styczeń 9, 2016 at 9:27 am

    Marta Pietrzak

  107. Ewa

    Styczeń 9, 2016 at 9:29 am

    Marta Pietrzak

  108. Piotr

    Styczeń 9, 2016 at 9:30 am

    Marta Pietrzak

  109. Michał

    Styczeń 9, 2016 at 9:33 am

    Głosuję na Martę Pietrzak – dziewczyny górą 🙂

  110. Krzysztof

    Styczeń 9, 2016 at 9:34 am

    Głos na Martę Pietrzak

  111. Natalia

    Styczeń 9, 2016 at 9:36 am

    głosuje na Martę Pietrzak

  112. Iza

    Styczeń 9, 2016 at 9:38 am

    Popieram Martę Pietrzak 🙂

    • Ktoś

      Styczeń 9, 2016 at 4:03 pm

      A co to wybory na prezydenta? 😀

  113. Anna

    Styczeń 9, 2016 at 9:40 am

    Antoni Rajzyngier

  114. Grazyna

    Styczeń 9, 2016 at 9:41 am

    Głos na Antka Rajzyngiera

  115. Jurek

    Styczeń 9, 2016 at 9:42 am

    ANTEK RAJZYNGIER

  116. Kasia Nowak

    Styczeń 9, 2016 at 9:43 am

    MARTA PIETRZAK – mój głos oddaję na Ciebie

  117. Monika

    Styczeń 9, 2016 at 9:44 am

    Tylko Marta Pietrzak – powodzenia

  118. kibic

    Styczeń 9, 2016 at 10:02 am

    Misiak Marcin GKS Pogoń

  119. Monika

    Styczeń 9, 2016 at 1:38 pm

    Głos dla marty pietrzak

  120. Robert

    Styczeń 9, 2016 at 1:39 pm

    7. Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  121. ja

    Styczeń 9, 2016 at 1:40 pm

    7. Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  122. Legia

    Styczeń 9, 2016 at 1:41 pm

    Głos dla Marty Pietrzak

  123. grodzisk mazowiecki

    Styczeń 9, 2016 at 1:42 pm

    glosuje n marte pietrzak

  124. Mati

    Styczeń 9, 2016 at 1:43 pm

    Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  125. Paweł

    Styczeń 9, 2016 at 3:19 pm

    Jakub Kwaczyński

  126. Paweł S.

    Styczeń 9, 2016 at 3:20 pm

    Jakub Kwaczyński

  127. Joanna Maj

    Styczeń 9, 2016 at 3:22 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego

  128. Mateusz G.

    Styczeń 9, 2016 at 3:24 pm

    Mój głos oddaje na Kubę Kwaczyńskiego

  129. Mateusz Gajos

    Styczeń 9, 2016 at 3:24 pm

    Mój głos oddaje na Kubę Kwaczyńskiego

  130. Karolina Lewandowska

    Styczeń 9, 2016 at 3:28 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego z UKS BUDO Grodzisk Maz.

  131. Halina Kos

    Styczeń 9, 2016 at 3:31 pm

    Antoni RAJZYNGIER – karate – Grodziski Klub Karate Fudokan „TORA”

  132. Madzia G.

    Styczeń 9, 2016 at 3:33 pm

    Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  133. Ewelina Jędrzejewska

    Styczeń 9, 2016 at 3:36 pm

    Mój głos leci do Kuby Kwaczyńskiego

  134. Wiktor Kaczmarek

    Styczeń 9, 2016 at 4:05 pm

    Kuba Kwaczyński

  135. Fanka

    Styczeń 9, 2016 at 4:08 pm

    Jakub Kwaczyński najlepszy w UKS BUDO

  136. krzysiek

    Styczeń 9, 2016 at 4:54 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak

  137. Daniel Nowicki

    Styczeń 9, 2016 at 5:06 pm

    Ja głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego z UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki…

  138. Krzysiek

    Styczeń 9, 2016 at 5:30 pm

    Głos na Martę Pietrzak UKS Budo

  139. Ela

    Styczeń 9, 2016 at 5:32 pm

    Głosuję na Martę PIetrzak

  140. WSZ

    Styczeń 9, 2016 at 5:34 pm

    glosuje na marte pietrzk

  141. Karolina

    Styczeń 9, 2016 at 5:37 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak

  142. marcin

    Styczeń 9, 2016 at 5:37 pm

    Głosuję na Martę PIetrzak

  143. basia smuk

    Styczeń 9, 2016 at 5:39 pm

    glos dla marty pietrzak

  144. grubaberta@

    Styczeń 9, 2016 at 5:41 pm

    Głosuje na Marte PIetrzak 😉

  145. Kuba

    Styczeń 9, 2016 at 5:44 pm

    Głos dla Marty Pietrzak

  146. Bartek

    Styczeń 9, 2016 at 5:44 pm

    Głos dla Marty Pietrzak

  147. Grażka

    Styczeń 9, 2016 at 5:45 pm

    Głosuję na Matę pietrzak

  148. Małorzata

    Styczeń 9, 2016 at 5:55 pm

    Glosuje na Marte Pietrak

  149. Ela

    Styczeń 9, 2016 at 6:17 pm

    7. Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  150. Piotrek

    Styczeń 9, 2016 at 6:18 pm

    Marta PIETRZAK – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  151. Kamil B.

    Styczeń 9, 2016 at 6:19 pm

    Marta Pietrzak 😉

  152. Sabka B.

    Styczeń 9, 2016 at 6:20 pm

    Marta Pietrzak

  153. UKS BUDO

    Styczeń 9, 2016 at 6:21 pm

    GŁOSUJĘ NA MARTĘ PIETRZAK – see you 😉

  154. Elka

    Styczeń 9, 2016 at 6:23 pm

    głosuję na Martę Pietrzak

  155. Kuba M.

    Styczeń 9, 2016 at 6:23 pm

    Oddaję głos na Jakuba Kwaczyńskiego 🙂

  156. Pogoń

    Styczeń 9, 2016 at 6:32 pm

    Głos na jakuba kwaczyńskiego

  157. Marysia Kalisiak

    Styczeń 9, 2016 at 6:41 pm

    Oddaję głos na Jakuba Kwaczyńskiego z UKS BUDO Grodzisk Maz.

  158. Ola Misiak

    Styczeń 9, 2016 at 6:44 pm

    3. Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  159. Jarek P.

    Styczeń 9, 2016 at 6:49 pm

    Głosuję na Jakuba KWACZYŃSKIEGO !

  160. Adrian Kołomijski

    Styczeń 9, 2016 at 6:54 pm

    Glosuje na Jakuba Kwaczyńskiego

  161. Jerzy Kłodowski Zybur

    Styczeń 9, 2016 at 6:55 pm

    głosuję na kube kwaczńskiego

  162. Roman Reins

    Styczeń 9, 2016 at 7:03 pm

    JA głosuje na Jakuba K.

  163. Ewa i kasia

    Styczeń 9, 2016 at 7:06 pm

    Jesteśmy fankami Kuby Kwaczyńskiego
    I LOVE KUBA

  164. Patrycja

    Styczeń 9, 2016 at 7:12 pm

    Daje głos na Jakuba Kwaczyńskiego

  165. Pati Pati

    Styczeń 9, 2016 at 7:14 pm

    Mój głos jest dla Jakuba Kwaczyńskiego

  166. Justyna M.

    Styczeń 9, 2016 at 7:22 pm

    Oddaję głos na najlepszego karateki w UKS BUDO – JAKUBA KWACZYŃSKIEGO

  167. Piotrek Z.

    Styczeń 9, 2016 at 7:24 pm

    Oddaję głos na Jakuba Kwaczyńskiego 🙂

  168. Wojciech G.

    Styczeń 9, 2016 at 7:26 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego

  169. Karolcia

    Styczeń 9, 2016 at 7:27 pm

    3. Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  170. Hania

    Styczeń 9, 2016 at 7:28 pm

    Głosuję na JAKUBA KWACZYŃSKIEGO z UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki 🙂

  171. Ella

    Styczeń 9, 2016 at 7:29 pm

    Marta Pietrzak

  172. Grzegorz Pawlak

    Styczeń 9, 2016 at 7:34 pm

    Głosuję na Kubusia Kwaczyńskiego.

  173. Waldemar R.

    Styczeń 9, 2016 at 7:39 pm

    Mój głos dla Antka Rajzyngiera.

  174. Marek R.

    Styczeń 9, 2016 at 7:41 pm

    Antek Rajzyngier!

  175. Franek Re.

    Styczeń 9, 2016 at 7:56 pm

    Zdecydowanie Antek Rajzyngier, nikt inny.

  176. gość

    Styczeń 9, 2016 at 7:56 pm

    głosuję na Martę Pietrzak

  177. Małgosia F.

    Styczeń 9, 2016 at 8:06 pm

    Atos Rajzyngier

  178. Jan Majchrzak

    Styczeń 9, 2016 at 8:10 pm

    Jakub Kwaczyński

  179. Mariusz

    Styczeń 9, 2016 at 8:24 pm

    Tylko Kuba Kwaczyński jest najlepszy!

  180. Jolanta Bury

    Styczeń 9, 2016 at 8:57 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego z klubu UKS BUDO.

  181. Daniel Młynarczyk

    Styczeń 9, 2016 at 9:35 pm

    Jakub Kwaczyński UKS Budo !!!

  182. Agnieszka Sz.

    Styczeń 9, 2016 at 9:56 pm

    Głosuję na KUBĘ KWACZYŃSKIEGO z UKS BUDO 🙂

  183. Tomasz Wilk

    Styczeń 9, 2016 at 9:58 pm

    Kubuś Kwaczyński

  184. Malwina

    Styczeń 10, 2016 at 7:38 am

    Oddaję głos na Jakuba z UKS Budo

  185. UKS BUDO

    Styczeń 10, 2016 at 10:24 am

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego najlepszy karateka w UKS BUDO!

  186. Oliwia Błaszczyk

    Styczeń 10, 2016 at 10:42 am

    JAKUB KWACZYŃSKI

  187. Rafał

    Styczeń 10, 2016 at 11:09 am

    oddaję głos na Jakuba Kwaczyńskiego.

  188. Mateusz

    Styczeń 10, 2016 at 12:07 pm

    Marta Pietrzak 7

  189. Radek

    Styczeń 10, 2016 at 3:23 pm

    Głosuję na Jakuba Kwaczyńskiego.

  190. Jagoda

    Styczeń 10, 2016 at 5:10 pm

    Jakub Kwaczyński z UKS BUDO

  191. Sylwia

    Styczeń 10, 2016 at 8:46 pm

    Głosuję na Martę Pietrzak

  192. Marek P.

    Styczeń 10, 2016 at 10:57 pm

    Oddaję głos na Kubę Kwaczyńskiego…

  193. Andrzej

    Styczeń 10, 2016 at 10:58 pm

    Głosuj na Jakuba Kwaczyńskiego z UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

  194. Monika B.

    Styczeń 10, 2016 at 11:00 pm

    3. Jakub KWACZYŃSKI – karate – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki

Dodaj komentarz

Imię*