Bogoria przełamała złą passę w Bydgoszczy!

Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonała na wyjeździe drużynę ZOOLESZCZ Gwiazda Bydgoszcz 3:1 w ramach XV kolejki Superligi Tenisa Stołowego. Było to bardzo ważne zwycięstwo naszej drużyny, która w ostatnich dwóch meczach ligowych zanotowała porażki. Nie powiódł się pojedynek Kubie Kosowskiemu, który uległ zdecydowanie Donghoon Kang 0:3. W pozostałych meczach nasi zawodnicy przeważali nad rywalami: Sang Eun Oh pokonał Artura Białka 3:0, Daniel Górak nie dał szans […]

Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonała na wyjeździe drużynę ZOOLESZCZ Gwiazda Bydgoszcz 3:1 w ramach XV kolejki Superligi Tenisa Stołowego. Było to bardzo ważne zwycięstwo naszej drużyny, która w ostatnich dwóch meczach ligowych zanotowała porażki.

Nie powiódł się pojedynek Kubie Kosowskiemu, który uległ zdecydowanie Donghoon Kang 0:3. W pozostałych meczach nasi zawodnicy przeważali nad rywalami: Sang Eun Oh pokonał Artura Białka 3:0, Daniel Górak nie dał szans Adamowi Pattantyusowi wygrywając 3:0. Takim samym stosunkiem zakończył się pojedynek Sang Eun Oh z Donghoon Kang.

ZOOLESZCZ Gwiazda Bydgoszcz – Bogoria Grodzisk Mazowiecki 1:3

Donghoon Kang 3 – 0 Jakub Kosowski 11:5 ; 11:6 ; 11:8
Artur Białek 0 – 3 Sang Eun Oh 7:11 ; 3:11 ; 6:11
Adam Pattantyus 0 – 3 Daniel Górak 9:11 ; 3:11 ; 7:11
Donghoon Kang 0 – 3 Sang Eun Oh 6:11 ; 5:11 ; 8:11

foto: Bogoria Grodzisk

Polecane

Dodaj komentarz

Imię*